Bizden Haberler

Değerli İSG Profesyoneli arkadaşlarımız,

Bildiğiniz üzere, Yönetim kurulumuz kararı ile Türkiye Genelinde hizmet veren tüm İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimlerimiz,  güncelleme eğitimlerine alınmaktadır.

Bu kapsamda,

  • 28/29/30 Temmuz tarihleri arasında Bursa'da,
  • 29/30/31 Ağustos tarihleri arasında Erdemir Eğitim Müdürlüğü/ Kdz.Ereğli'de,
  • 10/11/12 Eylül tarihleri arasında Princess Otel Kumburgaz'da   yaklaşık 90 İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimimiz güncelleme eğitimlerine alınarak,

 

İSG profesyonellerimize ,  Yasal mevzuatta yapılan yeni değişiklikler  ve  dikkat edilmesi gereken önemli hususlar hakkında bilgi verilirken,  İSG  hizmetlerinde standart  hizmet kalitesinin sağlanabilmesi için Tez Medikal Kalite Yönetim  Birimimizin hazırlamış olduğu standart dokümantasyon sistemi hakkında  bilgilendirme yapılmaktadır.

28/29/30 Temmuz tarihleri arasında Bursa

29/30/31 Ağustos tarihleri arasında Erdemir Eğitim Müdürlüğü/ Kdz.Ereğli,

10/11/12 Eylül tarihleri arası Princess Otel Kumburgaz

10/11/12 Eylül tarihleri arası Princess Otel Kumburgaz

 

 

Samsun'da yapılacak olan 4. eğitim  programı ile yıl sonuna hemen her hafta  üçer günlük eğitimler devam edecektir.

 

ISG Eğitimlerinin İşyerlerinde çalışanlara,  Drama ile anlatılması ve çalışanlarında oyunda rol almalarının sağlanarak  İş Güvenliği Kültürünün oluşumun sağlanabilmesi için Princess Otel Kumburgaz eğitimlerinin sonunda  kursiyerlere oynanan bir tiyatro ile  ISG Eğitimlerinde farkındalık yaratılmaya çalışılmıştır.

 

Tez Medikal Güncelleme Eğitimlerinde,

İSG profesyonellerimize,

  • İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin yanı sıra,
  • İş Hukuku,
  • İnsan Kaynakları ve Kalite,
  • Pazarlama ve Satış,
  • Tez Medikal Yazılımı,

Konularında profesyonel eğitmenler tarafından  eğitim verilmektedir.

 

 

 

TEZ MEDİKAL OSGB BİR İLKE DAHA İMZA ATTI.

Dünya’nın sayılı ve Türkiye’nin En büyük  Demir Çelik işletmesi  olan Ereğli Demir Çelik işletmesi A.Ş  (ERDEMİR)   7/24  Sağlık hizmetlerini  Tez Medikal Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Üstlendi.Biri Kırmızı şeritli Acil Yardım Ambulansı olmak Üzere 2 ambulans  ile 7/24 hizmet verilecek olan dev projede toplam 42 Sağlık personeli Görev alacaktır. Türkiye’de  ilk olan   bu uygulama ile sektöründe lider olan iki  dev kuruluşun bir araya gelmesi ile çok önemli bir modele  imza atarak yeni bir çağın başlamasına öncülük etmişlerdir.

8.jpg        7.jpg